O nas

Tworzymy zgrany zespół ludzi kreatywnych, specjalizujących się w tworzeniu nowoczesnych filmowo fotograficznych reportaży ślubno-weselnych. Film i zdjęcia wykonujemy z pasją i ogromnym zaangażowaniem tak aby efekty współpracy z nami pozostawiły przepiękną pamiątkę z tak wyjątkowych dla Was chwil. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę. 

 

Wykorzystujemy nowoczesny i niezawodny profesjonalny sprzęt: aparaty NIKON, kamery PANASONIC, profesjonalne obiektywy (m.in. rybie oko), statywy, statywy naramienne oraz system stabi-fly. Wszystko to w celu uzyskania wysokiej jakości materiału, a dla bezpieczeństwa zawsze posiadamy minimum 2 aparaty i 2 kamery. Otrzymacie elegancki, oraz wysokiej klasy album ślubny z indywidualnym grawerem, spersonalizowane opakowania na płyty Blu-Ray, oraz DVD również z indywidualnymi nadrukami.

 

Pracujemy na terenie całego kraju, głównie w województwie śląskim ( m.in.: Częstochowa, Konopiska, Blachownia, Koszęcin, Lubliniec, Kłobuck, Włoszczowa, Radomsko, Tarnowskie Góry, Katowice, Chorzów ).